محل تبلیغات شما

بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-جناب اقای  صادق زیبا کلام مفرد را یک ابوموسی اشعری درک میکنم تعریف ایشان از روشنفکری – فرمودند  بر پایه شیوه دین داری وتعهد را نمپیذیرند- وتعریف دقیقی راهم هم ندادند- فرمودند—هر روشنفکری  که خواسته تحول اساسی درجامعه اش  ایجاد کند موفق نشده است این تعریف مال غرب است- از زمان ملکه ویکتوریا  بعلت ان که پول های باداورده انگلستان ازهند کاملا برای درباره هزینه شده وکاخ سازی مشید و بعضی مواقع پلی  انهم منافع رباره ساخته میشد منندهزینه که اقای رضا شاه- ومحود رضا شاه در  شمال کردند انجام دادند گروه ای بنام  ماسیون یعنی بناها ی  ازاد مخفایانه تشکیل  انجمی سری دادند که مردم بهسمت شورش برخلاف حکومت بشوراند واز علوم شرقی وغربی استفاده کردند این امرپایه علوم انسانی  درغرب شد درباره انگلستان نژادالمانی هستند که خیلی سفت وسخت بودندولی انها راه ت بازی روباه صفت مطرح کردند که شرح اش بماند—میفرمیاد – هر روشنفکری  که خواسته تحول اساسی درجامعه اش ایجادکند موفق نشده است- ان تز ودکترین  فرشتگان بود وخدای منان فرمودند که من چیزی میدانم که شمانمیدانید- ودرقران  فرموده است- که دین را بعضی قبول میکند وبعضی قبول نمیکنند- ود ر دراز مدت تاثیرات خودرا میکذارندگرچه اکثریت راه منحرف را طی میکنند – هم حضرت رسول اکرم  صلواته الله علیه واله والسلم وهم معصوم دیگر فرمودند- که دوگروه کمر من راشکستند – گروه اول بسیار زیرک هستند- وحق رابخبی درک میکند ولی پیمانرا مخشکند ودین رابه نفع خودتحریف میکنند- وگروه دوم افراد مذهبی هستند که علم بسیار کم دارند-مانند ابومسی اشعری حاضرنیستند انعطاف لازم راداشته باشند ودین هرلحظه دستورا ت خاصی دارد وانها زیربار نمیرونند که وهابیت هردو رادارد- با این دوگروه اسلام وارد نبرد میشود- دستور این است زمانی که شاخ شیطان از انها پیدیدار شد- کتاب نوشتند وتشکیلات راه انداختند علنا  قوانین خاص خودر تبین کردند- وعده ای در راه انها کشته شدند- شما اماده جنگ باشید خداوندمنان مغز شیطان اماده میکند که با مومنین بجنگنند- شیطان تصور مکیند مغز خوداش است وترتیب نبرد را میدهد البته سعی براین که جنگنشود خوب است ولی سرانجام جنگ است وسرانجام هم کفر  شکست میخورد ولی کفر خودرا باز سازی میکند- وبازب فریب ایجاد میکند وافرادمنحرف را به خودجلب میکند پس جنگ ما  باصدام حتمی بود بامنافقین حتمی بود- ودیگران- اما بهائیت  که ایشان از بعضی افرادان دفاع کرده است دلیلی انه به زندامیفتند وکشته میشوند فقط برای تبلیغات خاص خودشان است که بهره برداری کنند که ماشکست نخوردیم ومنفعل نیستیم  وافرادمومن ما مباره میند ودرحال پیشرفت درایران وجهان هستیم- خوب یک هدف دیگر این است که  وحدت بر اسلام درایران به بهانه  تنوع گرای از بین برود- خوب بود که جناب ااقای صادق زیبا کلام رای بهئیت روش تحقیق علوم انسانی اسلامی ودینی  یادمیداد ونتایج انرا مشخص میشد مسلم است عد ه ای سکولار وپسامدرنیسیم –هستند وخوب بود که ایشان بنویسند که رهبران پسا مدرنیسیم فرمودند که ما دیگرقانون حتمی  نمیدهیم ومعایب مدرنیسیم بافرضیاتی که خود به ان معتقدهستیم مورد ازمایش قرار میدهیم مشخص شود روشنفکری اسلامی  کجا انعطاف لازم راندارد که برچب رادیکالیسم افرا طی به ان زده شوددهم خداوندمنان وهم رسول اکرم صلواته الله علیه واله والسلم ودیکر معصومین تمام راه حل های که چنگافروز ی پایان دهد رفته اند ولی سرانجام به جنگ منتهی شد- نباید از جنگ ترسید وباز خداوندمیرماید من جنگ راخاموش کردم درحالیکهانها میخواستندباز بجنگند- لذ افراط گر به اسلام  یک تهمت است شایعه بر این است امریکا میخواست شاه برود ودیگری  جانشین شود- وسعی میکرد که ایران منزوی شود- خدمت امام راح علیه السام رسیدند- ویک جلسه سری  چندنفر دران بودند کهمن تصور میکنم قطب  زاده بوده است وبه امام راح صلوا9 الله علیه والسلم – گفتند که وضعیت ایران دراحل منزوی شدن است وحتی کویت مار منزوی کرده است  ومابیادیک حرکت انقلابی کنیم امام راه حل علیه السلام فرمودند که ماباید یک عمل نقلابی کنیم ولی نارابعده من بگذارید که به موقع اش عمل میکنم وهمه کشورهای اسلامی را از چنگ غرب بیرون میکشم- ما روش انقلابی ماندغرب نیست ما اول تبلیغات میکنیم- دوم اگرمردم وحکومت پذیرفتند که هیچ ولی اگرمردم پذیرفتند وحکومت ها سرکوب کردند انگاه من تصمیم جدیدمیگیرم- ای خبر به سفارت امریکا رسید- تصور مکینم که شخص قطب زاده بوده است- اقای سارنس ونس وزیرامورخارجه امریکا بود گفت ماهم درایران کودتامیکنیم واولین فرد هم شخص قطب زاده بود میخواست کودتا کند وبعد سفارت امریکا درایران شروع به حرکت اوردن  اقلیتها وافرادنادان بظاهرانقلابی  شد که منجر به تسخیر لانه جاسوسی شد- مانباید  ظاهر  فرهنگ غرب که برای خودشان تاحدی دلیبرال است  مارا فریب دهد لی برای اقناع جهن تاحدی  صبر وحوصله لازم است که امام راحل علیه السلام- درنظر میگرفت ولی جنگ- حتمی بود که سنت الهی است  اما رضا شاه- درعلم رجال  یعنی شخصیت شناسی راویان  احادیث – دراخلاق انها دقت کامل میکند که ایا نقطه ضعفی دارند ویانه- اگرنقطه ضعف اخلافی اشته باشند کنار کذاشته میشوند- اقای رضاشاه بخش یک چهارم تهران لوله کشی کرده بود  وبعدامد چندین هکتاراطراف تهران بادمجان کاشت واز اب لوله کشی استفاده کرد- ایا این امرنشان نمیدهد که هیچگونه دلسوزی برای مردم ندارد

ایا شاه کشته شده است ؟؟

نظ شخصی دربه کلام اقای زیبا کلام رحمت الله علیه-!!

دانشگاه درجهان سوم-!!

ولی ,جنگ ,علیه ,میکند ,راه ,– ,فرمودند که ,الله علیه ,زیبا کلام ,این است ,است که ,تحول اساسی درجامعه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رنگی رنگیا