محل تبلیغات شما

بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- امروزه میخواهند القا کنند که محمد رضا شاه را امریکا نکشته است- درحالیکه با بیانات دکتر صفویه یکی از پزشکان درباری که مطالی در  انینترنت دارد ویک دکتر مصری که بدستور  انور سادات درجریان جراحی شاه درمصر حضور داشته است  شاه را کشتن- دلیل ان این است که که زمانی کهما لانه جاسوسی رتسخیر کردیم  وشرط ان  پس دادن وعودت شاه بود- کارتر به شاه گفت شخصا به ایران برو-و –برای انها اثبات کن که خلافی رخ نداده است واگر رخ داده است مسئول خود من هستم وجریمهاش بپرداز  تعدادی امریکائی الان دراسارت انها  هستند وانها وخانواده انها ومردم امریکا زجر میکشند شاه گفت اگر من بروم- شش ریس جمهوری را اسرارانها افشا میکنم کارتر گفت عجب توادمی هستی؟؟ لذا میداستند تا شاه زنده است- کارکنان سفارت ازد نمیشوند—اما  حقایق شاه بهدستور ریس جمهوری امریکائی  یک پزشک ماهری  هر شش ماه به ایران میامد با تیم خوداش وبا وسایل ازمایشکاهی  وازشاه را معاینه میکرد وجناب اقی دیکتر صفویه باز ایشان هرشش ماه  مثلا خون میگرفت وغیره وانرابه فرانسه میفرستاد زیرا ایشان درفرانسه خوانده بود به خواست ایشان درتهران دوازمایشگاه فوق العاده مجهز ساخته شد ودکتری انجا دورهای تکمیلی خواندند وانها هم هرشش ماه از شاه معاینه میکردند وجواب ها تقریبا یکی بود پس انکه  دکترها نمفهمیدند که ایشان سرطان دارد حرف مفت است- امامرض شاه تحقیقات درتمام رشته ها دونوع است یکی مستقم است انسان  از رابطه علت معلولی پی میبرد ویک غیر مستقیم است از رابطه معلولی به علت پی مبرد درابطه باخداوندمنان غالبا از رابطه معلول به علت استفاده میشودولی  جناب بوعلیسینا ویا ملاصدرا تردیدازمن است رابطه مستقیم را کشف کرده است بنام برهان صدیقین مشهور است  که دراین برهان خدا وخالق کل  را خصوصیات اش را  اثبات ودرنتجه دخصوصیات مخلوق هم مشخص میشود حال درهر مجودی دقت میکند که ایا خدا است ویامخلوق است میرسد که  موجوداد مخلوق هستند  درامر پزشکی همین طوراست زمانی ماعلت رامیشناسیم ودرازازمایشگاه علت را میبینم- گاهی ماعلت را نمیشناسیم فرض کنید  که عده ای مسموم شدن از همه انها سئول میشد  درمدت معین چه خوردید وجه اشتراک رابایدپیدا کنند همه میگوینداز فلان مغازه بستنی خوردیموسراغ ان بستی فروش میروند وعلت را پیدا میکنند- مرض شاه سرطان نبود مرضی است که بهان پوسیدگی سلولی میگویند ویا خودکشی سلولی  میگویند سلول ها  احتمالا ریه درحال پوسیدگی بوده است انزمان دلیلاش را نمیداستند ولی بعدا من دراینترنت خواندم اسم مرض را فرموش کردم که دوائی که میداند اگر بیش ا زاندازه استفاده میشد باشرایطی منذکر میکنم تاثیرگذاربوده است- درازمایش ها که از افراد کرده اند- به چهار عمل مشترک رسیدند- اول صرف مشروب زیاد- دوم بی خوابی زیاد وسوم هل وهول خوردن وغذای موثر کم خوردن وچهارم اضطراب زیاد لذا  ایشان به شاه توصیه  کرد که مدتی شما به شمال بروید وکاری به ت نداشته باشید ونگرانهم نباشید که به اصطلاح ت روی ریل خودمیرود وهمه میدانستند روش کدام است وهچ اتفاقی نمی افتد وهرگاه نظرانها را نپسندید  نظرمبارک بگوئیئومشروب وبی خوابی  واضطراب ازخوددور کنید ولی طبق ضرب المثل  ترک عادت موجب مرض است- ایشان گفته بوداین مرض به کندی پیش میرود شما دوا همنخورید تا پانزده سال دیگر همین قدرت راخواهید داشت ویک قرص هر روز بیشتر نمیخورید که جریانرا  تاحدی کند میکند وبعدازر پانزده سال رشداش زیادمیشود وتا انزمان یا راه اش پیدا کردند ویا کند کردنش را پیدا کردن -  ایشان اصرار داشت که جریان به فرح بگویند زیا فقط از فرح حرف شنوی داشت  ومیترسیدندزمانیب که فرح بفهمد بهانها پرخاش کند که اگربهمن میگفتید من شاهارا متقاعد میکردم وشما جاسوسان غرب هستند پس احساس خطرهم میکردندوشاه بعد بیان کرد که من سرطان- دارم حال ایشان بهامریکا رفت وبه نیویروک رفت وهمان دکتر ایاشان رامعاینه کرد وگفت ایشان سرطان دارد بیاندکتر صفویه درست که است کهان دکتر ادم احمقی بوده است  ولی این حماقت بدستور سیاا است وخانم فرح تعجب میکرد که چراشاه شیمی درمانی نمیشود- اان دکتر برای ارامش دادن به خانم فرح شکم شاه راباز کرد وگفت سرطان پیشرفته دارد- سرطان  انچه رک میشود این است سلول بعضی موادموردنیاز ندارد از سلول بغل دستی میگیرد وسپس دران جهشی ایجاد میشود که ژن های خاصی پیدا مکیند که دیگر غذای خوداراز سلول بغل دستی بدست میاوردمثلا راحتر هست جهش در ماده معنا نمیدهد درروح معنا میدهد که درجسم تاثیر میگذارد اثابت اش بماند- ماننند ببر ادم خوار زمانی کع ببر ادم بخورد ودیگر غذای معمول خودرانمیخورد وبدنبال ادم است زیرا لذیذ تر است سلول هم  همین طور است  درماه رمضان سلول غذا نمیخورد تا غذای همیشگی رابخورد وبعد مجبور میشود که چربی بخورتد—درغرب تواستند که جسم سرطانی  را خشک میکند وپودر میکنندوبامایعاتی  ترکیب میکند- مثلا به روده موش میزنند وهمن سرطان درموش بوجود می اید حتی از امیشگاه میتواندسلول سرطانی کشت دهند وچندین بربر بزرگ کنند وازمایشان داروئی روی ان  انجام- دهند-ادامه دارد

ایا شاه کشته شده است ؟؟

نظ شخصی دربه کلام اقای زیبا کلام رحمت الله علیه-!!

دانشگاه درجهان سوم-!!

شاه ,ایشان ,سلول ,سرطان ,دکتر ,فرح ,از رابطه ,به شاه ,شاه گفت ,کرد که ,به علت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خاطرات شخصی من از تجربیات سفرهایم